.

.

DoreenBeads Бакар Spacer Монистра Круг Антички сребрена боја Шупливи Цвет Шема Врежан 11mm x 10мм,Дупка:Околу 1.5 мм,10PCs

DoreenBeads Бакар Spacer Монистра Круг Антички сребрена боја Шупливи Цвет Шема Врежан 11mm x 10мм,Дупка:Околу

DEN 148.00
DEN 211.20
-30 %
Од стока

Бакар Spacer Монистра Круг Антички Сребрен Шупливи Цвет Шема Врежан 11mm x 10мм,Дупка : Околу 1.5 мм,10 PCs Материјал : Бакар(Кадмиум Слободни) Големина Приближно : 11mm x 10мм( 3/8"x 3/8")
Дупка големина : 1.5 mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Антички Сребрен Количина ќе добиете 10 на овој објект во листата цена Дел Не. B30033 Забелешка.
За НАС
На патувањето на нашите накит снабдување бизнис започна во 2001 година , кога имаше само 2 членови во нашиот тим. Сега имаме развиена за да се тим со повеќе од 300 вработени во Азија , Европа и Америка . И ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет. Ние се уште се сеќавам како се воодушевени кога добивме нашата прва цел во 2001 година, кои се мотивирани од нас да се негува секој ред од вас.
Како вратат во можност да се даде на нас, ние започнуваме нашиот бизнис на Aliexpress да им обезбедиме на нашите добри предмети и услуги за повеќе и повеќе купувачи.
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон . Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти'hand.
За Превозот
Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa , Master Card , QIWI , Western Union , и Банкарски Трансфери . Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени .

R

Додатоци на производи