.

.

(23777)Модни Накит Наоди,Додатоци,шарм,pendant,од Легиран Антички Бронза O:10*9MM OT Хривнија тока 50PCS

(23777)Модни Накит Наоди,Додатоци,шарм,pendant,од Легиран Антички Бронза O:10*9MM OT Хривнија тока 50PCS

DEN 170.00
DEN 192.96
-12 %
Од стока


Производ ID : 23777
Име на производ : OT Хривнија тока
Материјал : Алуминиумски
Боја : Антички Бронза
Големина на : O : 10*9 MM
Количина : 50 PCS
КОД : 4.02
Бруто Тежина/Пакет : 0.052(kg)

R

Додатоци на производи