.

.

Був 925 Сребрен џет Кристал Шарм за Жените заврши нараквици був шарм Монистра за poesy DIY Накит AT57493

Був 925 Сребрен џет Кристал Шарм за Жените заврши нараквици був шарм Монистра за poesy DIY Накит AT57493

DEN 252.00
DEN 315.84
-20 %
Од стока


Објектот Карактеристики : Марка 100% Сосема Нов Големина : се вклопува poesy нараквици Стил : Уникатно дизајниран був слајд шарм Материјали :
кристал слајд шарм Пакет : 1 парче 1 opp вреќа

R

Додатоци на производи