.

.

(27705)Накит Наоди Дијаметар:30ММ,Дебелина:3ММ од не ' Рѓосувачки челик боја на Железо обложено со Висок Квалитет Копче Прстен & Копче Синџири 10PCS

(27705)Накит Наоди Дијаметар:30ММ,Дебелина:3ММ од не ' Рѓосувачки челик боја на Железо обложено со Висок Квалитет

DEN 192.00
DEN 217.92
-12 %
Од стока


Производ ID : 27705
Име На Производ : Висок Квалитет На Копчето Прстен & Копче Синџири
Материјал : Железо
Боја : не ' Рѓосувачки челик боја галвански
Димензии : Дијаметар : 30ММ,Дебелина : 3ММ
Количина : 10 PCS
КОД : 4.54
Бруто Тежина/Пакет : 0.082(kg)

R

Додатоци на производи