.

.

(19916)Модни Накит Наоди,Додатоци,шарм,pendant,од Легиран Антички Сребрен 35*25ММ Обетки виси главата 20PCS

(19916)Модни Накит Наоди,Додатоци,шарм,pendant,од Легиран Антички Сребрен 35*25ММ Обетки виси главата 20PCS

DEN 150.00
DEN 170.40
-12 %
Од стока


Производ ID : 19916
Име на производ : Обетки виси глава
Материјал : Алуминиумски
Боја : Антички Сребрен
Големина : 35*25 MM
Количина : 20 PCS
КОД : 3.55
Бруто Тежина/Пакет : 0.065(kg)

R

Додатоци на производи