.

.

(24766)Бесплатен Превозот на Големо 8ММ Злато Месинг и Челик Метал Jingle Bell Шарм Божиќ Накит за Подарок 100PCS

(24766)Бесплатен Превозот на Големо 8ММ Злато Месинг и Челик Метал Jingle Bell Шарм Божиќ Накит за Подарок

DEN 190.00
DEN 216.00
-12 %
Од стока


Производ ID : 24766
Име На Производ : Бел
Материјал : Месинг и Челик
Боја : Златна
Големина : 8 MM
Количина : 100 PCS
КОД : 4.5
Бруто Тежина/Пакет : 0.06(kg)

R

Додатоци на производи