.

.

(17578)Модни Накит Наоди Накит Приврзоци Конектор Железо, Сребро 12*5MM Hummer Ноктот Затворач 100PCS

(17578)Модни Накит Наоди Накит Приврзоци Конектор Железо, Сребро 12*5MM Hummer Ноктот Затворач 100PCS

DEN 170.00
DEN 193.44
-12 %
Од стока


Производ ID : 17578
Име на производ : Hummer ноктот затворач
Материјал : железо
Боја : Сребрена
Големина : 12*5 MM
Количина : 100 PCS
КОД : 4.03
Бруто Тежина/Пакет : 0.059(kg)
Повеќе боја :

R

Додатоци на производи