.

.

Цвет 925 Сребрен Шарм за Жените заврши нараквици висок квалитет кристално цвет слајд шарм Монистра за poesy DIY Накит AT57627

Цвет 925 Сребрен Шарм за Жените заврши нараквици висок квалитет кристално цвет слајд шарм Монистра за poesy

DEN 268.00
DEN 335.04
-20 %
Од стока


Објектот Карактеристики : Марка 100% Сосема Нов Големина : се вклопува poesy нараквици Стил : Уникатно дизајниран цвет слајд шарм Материјали :
кристал слајд шарм Пакет : 1 парче 1 opp вреќа

R

Додатоци на производи