.

.

Черепот 925 Сребрен Шарм за Жените заврши нараквици обичен черепот шарм Монистра за poesy DIY Накит AT57506

Черепот 925 Сребрен Шарм за Жените заврши нараквици обичен черепот шарм Монистра за poesy DIY Накит AT57506

DEN 229.00
DEN 287.04
-20 %
Од стока


Објектот Карактеристики : Марка 100% Сосема Нов Големина : се вклопува poesy нараквици Стил : Уникатно дизајниран черепот шарм Материјали :
кристал слајд шарм Пакет : 1 парче 1 opp вреќа

R

Додатоци на производи