.

.

(19717)Модни Накит Наоди,Додатоци,шарм,pendant,од Легиран Антички Сребрен 30*25ММ Обетки виси главата 20PCS

(19717)Модни Накит Наоди,Додатоци,шарм,pendant,од Легиран Антички Сребрен 30*25ММ Обетки виси главата 20PCS

DEN 170.00
DEN 192.96
-12 %
Од стока


Производ ID : 19717
Име на производ : Обетки виси глава
Материјал : Алуминиумски
Боја : Антички Сребрен
Големина : 30*25 MM
Количина : 20 PCS
КОД : 4.02
Бруто Тежина/Пакет : 0.067(kg)

R

Додатоци на производи