.

.

(27314)OT вклучите затворач круна,од Легиран,Антички Бронзена боја,diy Накит Додатоци,Ѓердан & Хривнија Наоди,Конектор шарм

(27314)OT вклучите затворач круна,од Легиран,Антички Бронзена боја,diy Накит Додатоци,Ѓердан & Хривнија Наоди,Конектор

DEN 232.00
DEN 264.00
-12 %
Од стока


Производ ID : 27314
Име на производ : OT вклучите затворач-круна
Материјал : Алуминиумски
Боја : Антички Бронза
Големина : Круната Круг : 25*16 MM
Количина : 30 Pair
КОД : 5.5
Бруто Тежина/Пакет : 0.088(kg)
Повеќе Опис :

R

Додатоци на производи