.

.

(24429)Модни Накит Мушка Изработка на Алуминиумски Антички Сребрен 10ММ Извртени круг & Затворени Скок Прстени 100PCS

(24429)Модни Накит Мушка Изработка на Алуминиумски Антички Сребрен 10ММ Извртени круг & Затворени Скок Прстени

DEN 156.00
DEN 177.60
-12 %
Од стока


Производ ID : 24429
Име на производ : Извртени круг
Материјал : Алуминиумски
Боја : Антички Сребрен
Димензии : Дијаметар 10ММ,Дебелина од 1,5 MM
Количина : 100 PCS
КОД : 3.7
Бруто Тежина/Пакет : 0.042(kg)

R

Додатоци на производи