.

.

DoreenBeads Gem Камен Лабава Монистра Круг Светло Зелена Мраз Пуканки 8мм Кол,1 Влакно(49PCs) (B34137)

DoreenBeads Gem Камен Лабава Монистра Круг Светло Зелена Мраз Пуканки 8мм Кол,1 Влакно(49PCs) (B34137)

DEN 130.00
DEN 185.76
-30 %
Од стока

(Одделение Б) Синтетички Ахат скапоцен камен Лабава Монистра Круг Светло Зелена Мраз Пуканки За 8мм Кол,1 Влакно(49 PCs) Материјал : Ахат Големина Приближно : 8мм( 3/8") Кол.
Дупка големина : 1mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Светло Зелена Количина ќе добијат 1 од оваа точка во листата цена Дел Не. B34137 Забелешка.
За НАС
На патувањето на нашите накит снабдување бизнис започна во 2001 година , кога имаше само 2 членови во нашиот тим. Сега имаме развиена за да се тим со повеќе од 300 вработени во Азија , Европа и Америка . И ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет. Ние се уште се сеќавам како се воодушевени кога добивме нашата прва цел во 2001 година, кои се мотивирани од нас да се негува секој ред од вас.
Како вратат во можност да се даде на нас, ние започнуваме нашиот бизнис на Aliexpress да им обезбедиме на нашите добри предмети и услуги за повеќе и повеќе купувачи.
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон . Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти'hand.
За Превозот
Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa , Master Card , QIWI , Western Union , и Банкарски Трансфери . Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени .

R

Додатоци на производи