.

.

5x8mm Фацетирани Црвена Лубеница Турмалин Лабава Монистра Тркало во Облик на Пилули DIY Делови Додатоци Нови Убава Мода Накит АА 15

5x8mm Фацетирани Црвена Лубеница Турмалин Лабава Монистра Тркало во Облик на Пилули DIY Делови Додатоци Нови

DEN 185.00
DEN 268.32
-31 %
Од стока


ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија!( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење). ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.ти благодарам за вашето внимание! Превозот : Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите ,Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,ти благодарам! Транзит време е за 15-30days., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето. Политика на враќање : Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние 1-во Ред објект испратени до вас; 2-објектот има проблеми со квалитетот; 3-објектот е оштетен во транзит и така натаму; Ние ќе не вратат брод трошоци. Ние се испита квалитетот на секој производ. Но, тоа не ја отфрли лоша пакет во transportion. Враќа се дозволени, и тоа мора да се иницира од страна на купувачот, во рок од 15 дена од датум на испорака. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Како враќање на омраза предмети во добра состојба, купувачот треба да плаќаат дополнителни такси превозот што се настанати. Задоволството на Клиентите : Драги пријатели,не се срами да контактирате со мојот лош англиски јазик,јас ќе се обидам мојата најдобра услуга за вас! и сакаат да имаат добар време секој ден.

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Бренд Име:
YOUCAIHUA
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Објектот Тежина:
30g
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Број На Модел На:
sp0370
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
5x8mm
Објектот Форма:
тркала пилула
Тип На Објект:
diy монистра
Објектот Тежина:
30g
Материјал:
камен кристално
Број На Модел На:
sp0370
Должина:
15inch
R

Додатоци на производи