.

.

Обичен лист 925 Сребрен Шарм за Жените заврши нараквици Со висок квалитет на обичен лист шарм Монистра за poesy DIY Накит AT57492

Обичен лист 925 Сребрен Шарм за Жените заврши нараквици Со висок квалитет на обичен лист шарм Монистра за poesy

DEN 214.00
DEN 267.84
-20 %
Од стока


Објектот Карактеристики : Марка 100% Сосема Нов Големина : се вклопува poesy нараквици Стил : Уникатно дизајниран обичен лист слајд шарм Материјали :
кристал слајд шарм Пакет : 1 парче 1 opp вреќа

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Метал
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
2g
Број На Модел На:
обичен лист
Тип:
poesy слајд шарм
Стил:
лизгачот шарм за poesy нараквици
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба
Име:
poesy слајд шарм
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
13mm
R

Додатоци на производи