.

.

(22976)Метален Накит Линк Ѓердан Синџири Алуминиум Злато Синџир ширина:21MM Врежана Продолжен синџир 1 Метар

(22976)Метален Накит Линк Ѓердан Синџири Алуминиум Злато Синџир ширина:21MM Врежана Продолжен синџир 1 Метар

DEN 188.00
DEN 213.60
-12 %
Од стока


Производ ID : 22976
Име на производ : Врежана Продолжен синџир
Материјал : Алуминиум
Боја : Златна
Големина : Синџир ширина : 21 MM
Количина : 1 Метар
КОД : 4.44
Бруто Тежина/Пакет : 0.088(kg)

R

Додатоци на производи