.

.

(4354)Модни Накит Наоди,Додатоци,шарм,pendant,од Легиран Антички Сребрен Круг:12*8ММ OT Хривнија тока 30PCS

(4354)Модни Накит Наоди,Додатоци,шарм,pendant,од Легиран Антички Сребрен Круг:12*8ММ OT Хривнија тока 30PCS

DEN 136.00
DEN 155.04
-12 %
Од стока


Производ ID : 4354
Име на производ : OT Хривнија тока
Материјал : Алуминиумски
Боја : Антички Сребрен
Големина : Круг : 12*8ММ
Количина : 30 PCS
КОД : 3.23
Бруто Тежина/Пакет : 0.043(kg)

R

Додатоци на производи