.

.

(7956)Модни Накит Наоди,Додатоци,шарм,pendant,од Легиран Антички Бронза 36*10ММ Обетки виси главата 20PCS

(7956)Модни Накит Наоди,Додатоци,шарм,pendant,од Легиран Антички Бронза 36*10ММ Обетки виси главата 20PCS

DEN 123.00
DEN 139.68
-12 %
Од стока


Производ ID : 7956
Име на производ : Обетки виси глава
Материјал : Алуминиумски
Боја : Антички Бронза
Големина : 36*10ММ
Количина : 20 PCS
КОД : 2.91
Бруто Тежина/Пакет : 0.0365(kg)

R

Додатоци на производи