.

.

(25881)Накит Наоди,Додатоци,Гроздобер шарм,pendant,Алуминиум во Сребрена 9*8ММ Круг или се криви бранеа дискови 100PCS

(25881)Накит Наоди,Додатоци,Гроздобер шарм,pendant,Алуминиум во Сребрена 9*8ММ Круг или се криви бранеа дискови

DEN 217.00
DEN 247.20
-12 %
Од стока


Производ ID : 25881
Име на производ : Круг или се криви бранеа дискови
Материјал : Алуминиумски
Боја : Сребрена
Големина : 9*8ММ
Количина : 100 PCS
КОД : 5.15
Бруто Тежина/Пакет : 0.072(kg)

R

Додатоци на производи