.

.

(26936)Модни Накит Наоди,Додатоци,Гроздобер шарм,од Легиран Антички Сребрен 10ММ Цвет Шапка&Мушка Капи Извртени ливчиња 50PCS

(26936)Модни Накит Наоди,Додатоци,Гроздобер шарм,од Легиран Антички Сребрен 10ММ Цвет Шапка&Мушка Капи Извртени

DEN 177.00
DEN 201.12
-12 %
Од стока


Производ ID : 26936
Име на производ : Цвет Шапка&Мушка Капи-Извртени ливчиња
Материјал : Алуминиумски
Боја : Антички Сребрен
Големина : 10ММ
Количина : 50 PCS
КОД : 4.19
Бруто Тежина/Пакет : 0.059(kg)

R

Додатоци на производи