.

.

(20325)Бесплатен Превозот на Големо 3ММ за 8# Кристал Синџир Злато Позлатен Месинг Кристал Синџир Clasps 100PCS

(20325)Бесплатен Превозот на Големо 3ММ за 8 Кристал Синџир Злато Позлатен Месинг Кристал Синџир Clasps 100PCS

DEN 190.00
DEN 216.00
-12 %
Од стока


Производ ID : 20325
Име На Производ : Кристал Синџир Clasps
Материјал : Месинг
Боја : Златна
Големина : 3ММ за 8# Кристал Синџир
Количина : 100 PCS
КОД : 4.5
Бруто Тежина/Пакет : 0.027(kg)

R

Додатоци на производи