.

.

Мир 925 Сребрен siam Кристал Шарм за Жените заврши нараквици обичен мир слајд шарм Монистра за poesy DIY Накит AT57625

Мир 925 Сребрен siam Кристал Шарм за Жените заврши нараквици обичен мир слајд шарм Монистра за poesy DIY Накит

DEN 229.00
DEN 287.04
-20 %
Од стока


Објектот Карактеристики : Марка 100% Сосема Нов Големина : се вклопува poesy нараквици Стил : Уникатно дизајниран четири мир слајд шарм Материјали :
кристал слајд шарм Пакет : 1 парче 1 opp вреќа

R

Додатоци на производи