.

.

(25230)Модни Накит Наоди,Додатоци,шарм,pendant,од Легиран Антички Бронза 45MM Цвет Обетки виси главата 10PCS

(25230)Модни Накит Наоди,Додатоци,шарм,pendant,од Легиран Антички Бронза 45MM Цвет Обетки виси главата 10PCS

DEN 170.00
DEN 192.96
-12 %
Од стока


Производ ID : 25230
Име на производ : Цвет Обетки виси глава
Материјал : Алуминиумски
Боја : Антички Бронза
Големина : 45 MM
Количина : 10 PCS
КОД : 4.02
Бруто Тежина/Пакет : 0.061(kg)

R

Додатоци на производи