.

.

20pcs/ многу 14mm Меша Мала Пеперутка Diy Додатоци Кристал Монистра, рачно изработени Beaded Материјали,Кристално Лабава Монистра трговија на Големо

20pcs/ многу 14mm Меша Мала Пеперутка Diy Додатоци Кристал Монистра, рачно изработени Beaded Материјали,Кристално

DEN 242.00
DEN 254.40
-5 %
Од стока

Ако сакате да се печати вашето ЛОГО , минимум цел количество е 5000-10000pcs.За накит пакување картичка, мин количина е 5000pcs ,ова е за earring картичка,ѓердан картичка,накит сетови картичка,нараквица картичка и косата додаток картичка , за цена , на минимална количина е 10000pcs за сопствени логото.За organza торба и сомот подарок торба,Секоја големина може да се прилагоди на вас .49 /многу
парчиња / многу
Трговија на големо со Врвен Квалитет 6x12mm 500pcs Бела Jade Briolette Приврзоци Кристал Teardrop Монистра Pendant За Накит DIY Бесплатен Превозот САД$ 23.4 mm
Објектот Useage Одговара Накит За Подарок Бонбони Пакување
Слични Производи
100pcs/ многу 14mm Мала Пеперутка Diy Додатоци Кристално Стакло Монистра,рачно изработени Beaded Материјали,Кристално Лабава Бисери на Големо US$ 12.Понекогаш ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL ИЛИ FEDEX за слободен за некои земји, ако цел е над 100(Ако пратката е голем волумен ,ние не може да се направи )
5.
Шопинг Процес
За Превозот
1.Во нормално ние ќе ја испрати на пратката од страна на E-пакет на САД,тоа ќе потрае околу 7-20days за изведување.30 /многу
парчиња / многу
100pcs/многу 8мм Розова И Зелена Фацетирани Рамен Круг Завеси Кристално Стакло Шарм Наоди Лабава Spacer Монистра За Накит што НИ$ 5.
Продажба Цена !20pcs/многу 14mm Случајно Избрани Боја Briolette Приврзоци Кристално Стакло Накит Шарм Лабава МОНИСТРА Пеперутка Завеса DIY Монистра За Занает Накит DIY Мало За Бесплатен Превозот
Вашето задоволство е наша извршување
Ние се претпостави за оваа оглас
Опис На Производот
Објектот Количество 20 Pcs/многу
Точка Бр.50 /многу
парчиња / многу
Продажба Цена !100pcs 14mm Јасно Бели Briolette Приврзоци Кристално Стакло Накит Лабава МОНИСТРА Пеперутка Завеса DIY Монистра Мало US$ 12.50 /многу
парчиња / многу
100pcs 14mm Виолетова Мала Пеперутка Diy Додатоци Кристално Стакло Монистра,рачно изработени Beaded Материјали,Кристално Лабава Бисери на Големо US$ 12. Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји.60 /многу
парчиња / многу
Бесплатен Превозот 1200 Pcs Bicone Фацетирани Кристално Стакло Spacer Монистра Шарм 4mm Мешана Боја За Накит Одлуки Занает DIY US$ 11. Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ви благодариме! : ) Ако не сте задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит.Но, Ако вашиот количина е помала од 5000pcs ,цената ќе биде поскапо.50 /многу
парчиња / многу
Продажба Цена !100pcs 14mm Јасно Бели Briolette Приврзоци Кристално Стакло Накит Лабава МОНИСТРА Пеперутка Завеса DIY Монистра Мало US$ 12.80 /многу
парчиња / многу
Промет на големо со Бесплатен Превозот 10мм 50pcs/Многу Мешана Боја Глина, Отворајќи Диско Кристал Кристал Shamballa Монистра US$ 10.00 /многу
nulls / многу
За Кориснички
1. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.
На Линија На Производи За Продажба
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон .50 /многу
парчиња / многу
Продажба Цена !100pcs 14mm Црна Briolette Приврзоци Кристално Стакло Накит Лабава Шарм МОНИСТРА Пеперутка Завеса DIY Монистра Мало US$ 12. Ви благодариме! : )
ЌЕ ГИ САКАЛ ~~
Бесплатен Превозот 100 Pcs Жолто Злато 12*14mm Кристално Стакло Пеперутка Spacer Монистра Шарм За Накит Одлуки Занает DIY Мало US$ 13.За Хартиена кеса ,со минимална количина за печатење на логото е 2000pcs според нашите акции големина .00 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот на големо 2013 Нова Briolette Приврзоци 100 Pcs/loyt 6*12mm Шарени Позлатен Кристал teardrop монистра US$ 6.

R

Додатоци на производи