.

.

925 Сребрен слајд Шарм за Жените заврши нараквица Со висок квалитет избрани шарм Монистра за poesy DIY Накит AT57492

925 Сребрен слајд Шарм за Жените заврши нараквица Со висок квалитет избрани шарм Монистра за poesy DIY Накит

DEN 1635.00
DEN 2043.84
-20 %
Од стока


Објектот Карактеристики : Марка 100% Сосема Нов Големина : се вклопува poesy нараквици Стил : Уникатно дизајниран избрани слајд шарм Материјали :
кристал слајд шарм Пакет : 1 парче 1 opp вреќа

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Метал
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
2g
Број На Модел На:
Избрани стил
Тип:
poesy слајд шарм
Стил:
лизгачот шарм за poesy нараквици
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба
Име:
poesy слајд шарм
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
13mm
R

Додатоци на производи