.

.

(18381)Бесплатен Превозот на Големо Висина:18MM Шампањ златна боја галвански Железо Earring кука со монистра 50g

(18381)Бесплатен Превозот на Големо Висина:18MM Шампањ златна боја галвански Железо Earring кука со монистра

DEN 210.00
DEN 239.04
-12 %
Од стока


Производ ID : 18381
Име на производ : Earring кука со монистра
Материјал : Железо
Боја : Шампањ злато
Димензии : Висина : 18 MM
Количина : 50g,за 200pcs
КОД : 4.98
Бруто Тежина/Пакет : 0.071(kg)

Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
R

Додатоци на производи