.

.

50pc Антички Бронза Барел Магнетски Затворач+ Крајот Капи со внатрешен дупка 6mm

50pc Антички Бронза Барел Магнетски Затворач+ Крајот Капи со внатрешен дупка 6mm

DEN 956.00
DEN 1050.72
-9 %
Од стока


1
S ize
16.5*8мм
2
Дупка
6mm
3
Един dition
1mm=0.03939 инчен или 1inch=25.4 mm
4
Мат erial
Метал;Магнетни
5
Полковникот или
Како што е прикажано во figuratede(Бронза )
6
Сад моб
Катира/Партија/Подарок да frined
7
Ши стр пинг време
15-25days ( Слободен CPAM); Слободни DHL/EMS за Цел повеќе од 150$!
8
Pla ce на потекло
Произведено Во Кина

R

Додатоци на производи