.

.

Кристал крстот 925 Сребрен Шарм за Жените заврши нараквици висок квалитет на крстот слајд шарм Монистра за poesy DIY Накит AT57632

Кристал крстот 925 Сребрен Шарм за Жените заврши нараквици висок квалитет на крстот слајд шарм Монистра за

DEN 252.00
DEN 315.84
-20 %
Од стока


Објектот Карактеристики : Марка 100% Сосема Нов Големина : се вклопува poesy нараквици Стил : Уникатно дизајниран розова кристал крстот слајд шарм Материјали :
кристал слајд шарм Пакет : 1 парче 1 opp вреќа

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Метал
Надворешниот Дијаметар:
13mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
2g
Број На Модел На:
Крстот
Тип:
poesy слајд шарм
Стил:
лизгачот шарм за poesy нараквици
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба
Име:
poesy слајд шарм
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
13mm
R

Додатоци на производи