.

.

(25032)Модни Накит Наоди,Додатоци,шарм,pendant,од Легиран Имитација Родиум 48*43MM Круг Обетки виси главата 10PCS

(25032)Модни Накит Наоди,Додатоци,шарм,pendant,од Легиран Имитација Родиум 48*43MM Круг Обетки виси главата

DEN 150.00
DEN 170.40
-12 %
Од стока


Производ ID : 25032
Име на производ : Круг Обетки виси глава
Материјал : Алуминиумски
Боја : Имитација Родиум
Големина : 48*43 MM
Количина : 10 PCS
КОД : 3.55
Бруто Тежина/Пакет : 0.059(kg)

R

Додатоци на производи