.

.

моден кристал поклон-јазол шарм Крајот Капи Конектор Clasps Кука Одговара За скапоцен камен / Бисери Ѓердан Хривнија наоди Додаток

моден кристал поклон-јазол шарм Крајот Капи Конектор Clasps Кука Одговара За скапоцен камен / Бисери Ѓердан

DEN 113.00
DEN 120.00
-6 %
Од стока


Кликнете на линкот подолу за да ги видите сите накит Clasps :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Модата Clasps За Нараквици Ѓердани Додатоци DIY Накит Наоди Објект големина : 45mm * 12mm Објект тежина : 3.2 g Материјал : Висок квалитет на бакар+ААА Австриската кубни циркони Позлата : 3 Пати Platinum/gold/розово злато Позлатен Крај : 3 Пати Фино Полирање Огледало Заврши Позлатен Гаранција : Боја нема да се промени во црна,црвена или кафеава во рок од 1~2 години Одговара за : DIY Хривнија ѓердан накит одлуки наоди додатоци
Кликнете на линкот подолу за да ја проверите повеќе слични производи :
Нашата Продавница во Кина на YIWU
Илјадници различни стилови
Висок Квалитет На Бакар Додатоци
Микро Инлеи 3А Циркон Камен
YIWU ГИГАНТ АЗИЈА НАКИТ КО.LTD е професионална поставите дизајн, производство и продажба на накит компанија за производство на. ние имаме повеќе од 10 години искуство во producting накит и додатоци! Наша одговорност е да се произведе најдобар квалитет на производи! Нашата цел е да се направи сите клиенти се задоволни! Нашиот сон е да стане врвот лидер во накит област од целиот свет! За голема количина ,цена ќе биде многу подобро !
1. За било која причина, не се задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена.
2. Ако имате добијат производи погрешно или неисправни во транзит, ве молиме љубезно се обезбеди слика и контактирајте не веднаш за замена или поправка, ако замена не е достапен,ќе се препратат или целосна испраќање на пари за вас.
3. Ако не добиете предмети кога вашиот заштита на времето истекува,ве молиме контактирајте со нас,откако ќе се провери со изразат компанија што може да се препратат на стоки или ви даде целосна наплата.
4. СИТЕ ПРОБЛЕМИ контактирајте со нас веднаш, пред да се отвори расправа, или да даде негативни повратни информации ,ние ќе се справи со рок 23 работни дена и ќе ви даде најдоброто решение.Однапред ви благодариме.

R

Додатоци на производи