.

.

Бесплатен превозот на големо 50pcs/многу 8.5*6.5*3.5 CM Накит Пакување Кутија за Pendant/ прстен/ earring

Бесплатен превозот на големо 50pcs/многу 8.5*6.5*3.5 CM Накит Пакување Кутија за Pendant/ прстен/ earring

DEN 3024.00
Од стока

Точка бр. : DBX430 Производ : Накит пакување кутија
Материјал : хартија 800g
Големина на : 8.5*6.5*3.5 cm
Тежина : 30g/pc
Боја : како се покаже
Употреба : ѓердан/ earring /прст прстен
Плаќање : 1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. Испорака : Сите нарачки се испраќаат користејќи КИНА ПОСТ ВОЗДУХ e-MAIL порака и се испраќаат во рок од 1-2 работни дена од денот на исплата. КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL превозот обично трае 7-25 работни дена во зависност од земјата доставени до. Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга. EMS изразат shiping обично трае 3-7days. DHL, UPS-от, FEDEX и TNT express превозот обично трае 3-5 работни дена во зависност од земјата доставени до. Политика на враќање : 1. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. 2. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети. Повратни информации : ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми

R

Додатоци на производи