.

.

Бесплатен превозот!! 100piece бронза тон бакар рамки clip earring празно 10мм камео база cabochon поставување clip earring грб

Бесплатен превозот!! 100piece бронза тон бакар рамки clip earring празно 10мм камео база cabochon поставување

DEN 571.00
DEN 634.08
-10 %
Од стока


Опис Состојба : 100% Нов Материјал : бакар(Олово ,Никел и Кадмиум Слободни) Големина : Години : се вклопуваат 10мм Боја : Бакар позлатен Дел НЕ. : MZB17008 Забелешка :

R

Додатоци на производи