.

.

античкиот бронза 100pcs 14mm earring cabochon камео поставување earring ќорци пост со куршум тапа studs diy наоди

античкиот бронза 100pcs 14mm earring cabochon камео поставување earring ќорци пост со куршум тапа studs diy

DEN 829.00
DEN 921.60
-10 %
Од стока


Опис Состојба : 100% Нов Материјал : бакар(Олово ,Никел и Кадмиум Слободни) Големина : Години : се вклопуваат 14mm Боја : Бронзени Тон Дел НЕ. : MZB17008 Забелешка :
Можете да изберете затка ,тогаш кажете ми на број ,

R

Додатоци на производи