.

.

4MM ( 2000pcs=10strands се меша 5 бои ) Стакло Мушка Насоки Боја Стил Накит Монистра Наоди

4MM ( 2000pcs=10strands се меша 5 бои ) Стакло Мушка Насоки Боја Стил Накит Монистра Наоди

DEN 532.00
DEN 604.32
-12 %
Од стока

Бесплатен Превозот : Под $150 ( вкупен износ, во мојата продавница) биле испратени преку Кина Пост Воздух Пошта (во Светот) ; Над $150 (вкупна сума) биле испратени преку EMS/Fed EX/DHL, ако вашата нарачка над $150,plz изберете CPAM опција, ќе испрати парцела преку EMS/Fed EX/DHL ( освен за далечински countrices,plz контактирајте со нас ) .
Материјал : Стакло
Големина : 4mm
Дупка : 1mm
1 string=200 компјутери , 10 стрингови=2000pcs
боја : комбинација од 5 видови на боја, ако не ви се допаѓа меша бои, plz ми каже која боја ви се допаѓа ( сива, сина, розова, зелена, темно сина )
MOQ : 10 насоки=2000pcs
ПРЕВОЗОТ
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално, тоа трае 10-20 дена за пристигнување со Кина Пост Воздух Mail, и трае 3-10 дена од EMS/Федекс.
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Надоместоци
Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот дефект или некои други проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе го добие. висината на надоместокот што се однесуваат на reback мејлинг треба да биде превземено од страна на себе си.
Повратни информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор. US $ 9.99 /многу US $ 13.99 /многу US $ 8.09 /многу US $ 8.99 /многу US $ 9.19 /многу US $ 35.99-51.99 /парче US $ 11.88-15.88 /пакет US $ 16.99 /многу

R

Додатоци на производи