.

.

gunmetal црна 100pcs earring cabochon камео поставување 10мм earring рамки празно пост со пеперутка backings studs diy наоди

gunmetal црна 100pcs earring cabochon камео поставување 10мм earring рамки празно пост со пеперутка backings

DEN 661.00
DEN 734.40
-10 %
Од стока


Опис Состојба : 100% Нов Материјал : бакар(Олово ,Никел и Кадмиум Слободни) Големина : Години : се вклопуваат 10мм Боја : Пиштол црна Дел НЕ. : MZB17008 Забелешка :

R

Додатоци на производи