.

.

Злато Позлатен 5mm C Прстени За DIY Моден Додаток 1000pcs/многу Бесплатен Превозот

Злато Позлатен 5mm C Прстени За DIY Моден Додаток 1000pcs/многу Бесплатен Превозот

DEN 225.00
DEN 264.00
-15 %
Од стока


Злато Позлатен 5mm C Прстени За DIY Моден Додаток 1000pcs/многу Бесплатен Превозот
Спецификации
Големина : околу 5mm
Боја : златна
Количина : 1000pcs
Накит тип : C прстени
Материјал : бакар, злато позлатен
Време на испорака : 3 дена
Плаќање
* Ние го прифаќаме други начини за плаќање. Можете да изберете на кој начин сакате да се плати!
* Ако сакате да се плати од страна на други начини, молам контактирајте ме преку е-пошта!
Пакет & Испорака
* Ние ќе испрати предмети, по што го гледаме на плаќање.
* Обично во една поли торба внатре, а потоа во тетрапак надвор.
* Ние ќе ви испратиме објект слободни од Кина Пост Воздух Mail( околу 10-20 работни денови за САД ) ;
* Ние исто така може да ви ги испрати предмети од страна на EMS ( околу 5 - 7 дена во САД ) ако треба.
* Следење број ќе биде дадено по предмети се испраќаат.
Политика На Враќање
* Враќање е прифатена на размена основа само ако објектот е избега.
* Ако стоката треба да биде неисправен по приемот, клиентот има до 3 дена од денот на приемот за размена на нова.
* Ставка мора да се врати во неговата оригинална и НЕИСКОРИСТЕНИ состојба.
* Купувачот е одговорен за враќање превозот цена.
Повратни информации
* Ние зависи од вашето задоволство да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
* Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.
* Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации. Ние ќе работиме со вас да го реши проблемот.
Трговија на големо 24pcs(100cm/pc) 3мм Ширина Плоштадот Кожа Канапи За Ѓердан Одлуки Боја Бере US$ 13.50 /многу
24 парчиња / многу
Трговија на големо 24pcs(100cm/pc) 2,5 mm Ширина Плоштадот Кожа Канапи За Ѓердан што НИ$ 12.00 /многу
24 парчиња / многу
Трговија на големо Црвено 1mm Кожа Ѓердан Канапи За DIY Бесплатен Превозот(100) САД$ 22.50 /многу
100 метри / многу
Трговија на големо 100/Многу 1mm Црна Кожа Ѓердан Канапи За DIY Бесплатен Превозот САД$ 22.50 /многу
100 метри / многу
Трговија на големо 100 1.5 mm Црна Кожа Ѓердан Канапи За DIY Бесплатен Превозот САД$ 19.50 /многу
100 метри / многу
Трговија на големо 100/Многу 1mm Кафеава Кожа Ѓердан Канапи, DIY Накит Наоди Бесплатен Превозот САД$ 22.50 /многу
100 метри / многу
Трговија на големо 100 1.5 mm Кафеава Кожа Ѓердан Канапи За DIY Бесплатен Превозот САД$ 19.50 /многу
100 метри / многу
Трговија на големо 100 2mm Црна Кожа Ѓердан Канапи За DIY Бесплатен Превозот САД$ 22.50 /многу
100 метри / многу
Трговија на големо 100pcs/Многу Гума Ѓердан Канапи Бесплатен Превозот, Мода 2mm Гума Јаже Со Hummer Затворач, Гума Мозок, Накит Кабелот US$ 12.63 /многу
100 парчиња / многу
Трговија на големо 100pcs/Многу Кожа Ѓердан Канапи Бесплатен Превозот, Мода Кожа Јаже Со Hummer Затворач, Кожа Мозок, Накит Кабелот US$ 20.53 /многу
100 парчиња / многу
Трговија на големо 100pcs/Многу 2mm Црна Вистинска Кожа Ѓердан Канапи За Шарм Ѓердан Бесплатен Превозот САД$ 17.89 /многу
100 парчиња / многу
Црн Сомот Јажиња Ѓердан Канапи Бесплатен Превозот, 2mm Жанила Ѓердан Рака Одговара Шарм Ѓердан DIY, Ѓердан Додатоци US$ 14.74 /многу
100 парчиња / многу
18" трговија на големо гума ѓердан канапи, 1.5 mm црни гумени ѓердан канапи, hummer затворач 100pcs/многу слободни брод US$ 11.58 /многу
100 парчиња / многу
Мешани Organza Лента Ѓердан Канапи Бесплатен Превозот, Multicolor Газа Ѓердан Рака, 100pcs/Многу Voile Ѓердан Канапи US$ 16.32 /многу
100 парчиња / многу
25m Црна Geguine Кожа Ѓердан Канапи За DIY Бесплатен Превозот САД$ 23.50 /многу
25 метри / многу
Трговија на големо 50m/Многу 3мм Кафеава Кожа Канапи За DIY Бесплатен Превозот САД$ 22.50 /многу
50 метри, / многу

R

Додатоци на производи