.

.

Бесплатен превозот!! Пиштол Црна 100pcs leverback earring празно со 12mm cabochon база

Бесплатен превозот!! Пиштол Црна 100pcs leverback earring празно со 12mm cabochon база

DEN 878.00
DEN 975.84
-10 %
Од стока


Опис Состојба : 100% Нов Материјал : бакар(Олово ,Никел и Кадмиум Слободни) Големина : Години : се вклопуваат 12mm Боја : Пиштол црна Дел НЕ. : MZB17008 Забелешка :

R

Додатоци на производи