.

.

Топла Продажба 100pcs 18x13mm Сребро позлатен месинг метал EARRING ПРАЗЕН БАЗА на КОЦКИ РАМКИ Cabochon Поставување кука наоди

Топла Продажба 100pcs 18x13mm Сребро позлатен месинг метал EARRING ПРАЗЕН БАЗА на КОЦКИ РАМКИ Cabochon Поставување

DEN 1042.00
DEN 1157.76
-10 %
Од стока


Опис Состојба : 100% Нов Материјал : бакар(Олово ,Никел и Кадмиум Слободни) Големина : Години : се вклопуваат 18x13mm Боја : сребро позлатен Дел НЕ. : MZB17008 Забелешка :

R

Додатоци на производи