.

.

Природни Сина Kyanite Мода жена Обетки,Semiprecious накит earring,34x7x3mm,3.0 g

Природни Сина Kyanite Мода жена Обетки,Semiprecious накит earring,34x7x3mm,3.0 g

DEN 584.00
DEN 614.40
-5 %
Од стока

Природни Сина Kyanite Мода жена Обетки,Semiprecious накит earring,34x7x3mm,3.0 g
Добредојдовте на Mygemgarden.
Имаме години работно искуство во скапоцен камен трговија. Наша специјалност е исти парична казна carvings, ретки скапоцен камен монистра/cabochon, intarsia, и обичај накит.
Плаќање Политика
• Објектот ќе биде предаден во рок од 3 дена од денот на плаќање
• Ве молиме да платите за вашиот објект во рок од 5 дена од денот на купување.
Се Враќа Политика
•Оваа Точка е Сосема Нов
•Реалните Слики на објектот, кои се прикажани погоре
•Ако имате некое прашање во врска со вашата нарачка по добивањето тоа, ве молиме контактирајте со нас веднаш.
• Може да се врати ставки не сте задоволни со, во рок од 15 дена. Вие плаќате враќање поштарина за тоа. Ние би сакале да им понуди "пари гаранција за враќање" на нашата стока, онолку долго колку што може да ни покаже што е проблемот со вашата нарачка.
Услови & Услови
Превозот е од страна на Кинески Воздухопловната. Можете мора да да биде подготвена да го прифати 3-4 недела заостануваат време за да ја прими. Вие сте одговорни за какви било царински давачки. Ние, исто така пакет внимателно. Ве молиме ни e-mail за било која третман во транзит. Можете да брод од експрес (ЕМС/UPS/DHL) на дополнителни трошоци, во зависност од тежината. И рефус.
Гаранција
Ние гарантираме за нашите производи да биде точно како што е опишано во листата. Ве молиме ни e-mail, ако вашата цел не е точно.
ГЛАСАЧКО место. Ние нудиме бесплатно дупчење во мала количина

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
3.0g
Производ Карактеристики:
Моден
Накит Наоди Тип:
Кабли
Број На Модел На:
1861 година
Објектот Висина:
0.3cm
Објектот Дијаметар:
0.7cm
Објектот Должина:
3.4cm
Бренд Име:
Б&F
Објектот Ширина:
0.7cm
Материјал:
Сина Kyanite
R

Додатоци на производи