.

.

8ММ Мешана Боја Кристал Spacer Метал Сребро Позлатен Rondelle Кристал Лабава Монистра За Најдобри DIY Накит Одлуки одговара Хривнија

8ММ Мешана Боја Кристал Spacer Метал Сребро Позлатен Rondelle Кристал Лабава Монистра За Најдобри DIY Накит

DEN 148.00
DEN 184.80
-20 %
Од стока


ВНИМАНИЕ!!! Мин. $15 мешани цел ,може да се меша производот што го сакате ,Ако вашиот мешани цел е помалку од $15 ,ние не ќе брод вашата нарачка.
САД $ 20.89 /многу US $ 17.65 /многу US $ 11.81 /многу US $ 18.82 /многу US $ 27.82 /многу US $ 23.53 /многу US $ 14.89 /многу US $ 11.81 /многу
Боја : Мешани 15 Боја По Случаен
Мушка Големина : 8mm
За Нас
Нашето Ветување

R

Додатоци на производи