.

.

Сребро позлатен 100pcs 12mm earring cabochon камео поставување earring ќорци пост со куршум тапа studs diy наоди

Сребро позлатен 100pcs 12mm earring cabochon камео поставување earring ќорци пост со куршум тапа studs diy

DEN 888.00
DEN 987.36
-10 %
Од стока


Опис Состојба : 100% Нов Материјал : бакар(Олово ,Никел и Кадмиум Слободни) Големина : Години : се вклопуваат 12mm Боја : Сребро позлатен Дел НЕ. : MZB17008 Забелешка :
Можете да изберете затка ,тогаш кажете ми на број ,

R

Додатоци на производи