.

.

Бесплатен Превозот Мода Накит Круг 6MM Природни Мулти-Боја Picasso Jaspe Лабава Монистра Влакно 15.5 A013

Бесплатен Превозот Мода Накит Круг 6MM Природни Мулти-Боја Picasso Jaspe Лабава Монистра Влакно 15.5 A013

DEN 143.52
Од стока


Состојба : Нова
* Големина на(Приближно) : 6 MM (монистра)
* Должина(Приближно) : 15.5"
* Тежина(Приближно) : 20g
* Количина : 1 Влакно
за објектите
Бојата може многу малку поради бојата калибрација на секој поединец да се следи, ќе добијат сличен објект како на сликата.)
MM/INCH : 1 MM=0.03937 ИНЧЕН или 1 ИНЧ=25.4 MM
плаќање
Ние се обезбеди во Светот Пратката .
ние ќе испрати редоследот по 24-48 часа по уплатата примена.
превозот
Нормално, нашиот времето за испорака е 25-45 работни дена.ние ги испратите сите предмети со следење на број.
Ако сакате да ни испратите објекти за вас со ЕМС,DHL ,ве молиме контактирајте со нас . АКО пратката над $120, ќе испрати страна на курирската служба DHL, или ЕМС слободни.
за нас
Ние ќе се обезбеди најдобар објект,најдобра цена, и најдобра услуга на клиентите.
Ако, поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот.

R

Додатоци на производи