.

.

fress брод!!!150pcs 12mm Браун Пластични Безбедност Очи Amigurumi Полнети Волна Felted Животни со миење

fress брод!!!150pcs 12mm Браун Пластични Безбедност Очи Amigurumi Полнети Волна Felted Животни со миење

DEN 852.00
DEN 947.04
-10 %
Од стока


Класичните Црни Очи за Кукли, Кукли, Теди мечки, Кадифен Животни, Фантазија Ликови и mons ters , Шиење и Капчиња Проекти!!!
НЕТРАНСПАРЕНТНО Боја-безбедно пластични безбедност очи, вклучува пластична миење дека може да биде инсталиран од страна на страна. Око Вметнување алатки достапни во мојата Продавница за полесно внесување на очите во сигурноста подлошки. ОЧИТЕ дојде во ПАРОВИ со Безбедноста Подлошки.

R

Додатоци на производи