.

.

Висок Квалитет 20pcs/многу Романтична Свадба Сомот Срце Облик на Прстен Кутија за Накит Пакување Прстен & Подарок Кутија Бесплатен Превозот

Висок Квалитет 20pcs/многу Романтична Свадба Сомот Срце Облик на Прстен Кутија за Накит Пакување Прстен & Подарок

DEN 778.00
DEN 864.00
-10 %
Од стока


Промоција Висок Квалитет 20pcs/многу Романтична Свадба Сомот Срце се Зголеми Прстен Кутија за Накит Пакување Прстен & Подарок Кутија Бесплатен Превозот
слика
Вашето задоволство е наша извршување
Ние ја презема сета одговорност за овој оглас
Опис
Објектот Количество 20pcs/многу
Точка Бр.
Earring /Прстен кутии
Објектот Материјали Ткаенини
Објектот Околу Големина од 3,5*3.5*3cm Боја
црвена
Објектот Useage Одговара Накит Кутии, Прстен кутии,earring кутии.Пакување, кутии,Подарок кутии.
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Ве молиме прочитајте ги следат информации,ова е важно!
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
плаќање & превозот
Начин На Плаќање :
1. Од безбедносни причини,Ние само го прифати Ali Express Зачувам .
2. Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка или преку .
Превозот :
1. Ние ќе брод предмети во рок од 2 до 5 работни дена по приемот расчисти исплата.
2. Секоја парцела е следење на број за земајќи ги пратите на ,можете да ги пратите на тоа во.
3. На item(s) Обично 7 до 25 дена пристигнување време на Светот.
4. Секој дополнителен објект нема да додадете било на превозот и ракувањето.
Нашите Пакување
Reterns И Повратни Информации
Политика На Враќање :
Ако се појават какви било проблеми,сака контактирајте со нас во рок од 3 дена по приемот на објектот,Ние сме сигурни дека за да се реши било каков проблем е на задоволително ниво за што побрзо; ќе испрати нова точка(а) или да се вратат сите пари да ви Гарантира. кога производите беше оштетен додека превозот или испратени погрешно по грешка и Ако не ја прими item(s) над 25 дена.
Повратни информации :
1. Ве молиме да оставите позитивен фидбек кога сте задоволни со нашите производи.Благодарам многу. Ние сме многу жал ми е да видите каков било проблем arised кога ќе го примите објект.Ако не контактирате на време,ние ќе ви даде задоволителен одговор.
2. Ве молиме да не ја напушти која и да Неутрален или Негативен фидбек Постои никаков контакт со нас и пред тоа. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.
Ви благодариме за пребарување и среќен шопинг!
Имаат добар ден!
.
Хартија Кутии 24pcs Меша Бојата 4*4*3cm Накит Поставени кутии Прстен/earring Пакување, Кутии ,Бесплатен Превозот,JDB-253 US$ 10.00 /многу
24 парчиња / многу
Трговија на големо 4x6x2.5cm Мулти боја Накит Сетови Кутија ,Ѓердан Обетки Прстен Кутија за Пакување Кутија , 40pcs/многу,Бесплатен Превозот,JDB-226 US$ 22.00 /многу
40 парчиња / многу
Трговија на големо 40pcs/многу 4x6x2.5cm Мулти боја Накит Сетови Кутија Ѓердан Обетки Прстен Кутија за Пакување Кутија Бесплатен Превозот,JDB-225 US$ 21.00 /многу
40 парчиња / многу
Трговија на големо 12pcs/многу Избрани Боја Накит Кутија 5*8*2.7 cm Накит Пакување Прстен & Earring Pendant Подарок Кутија Бесплатен Превозот,JDB-11 US$ 9.50 /многу
12 парчиња / многу
Висок Квалитет на Бесплатен Превозот,19*19.7 cm Црн Сомот Ѓердан Хривнија Криви Приказ Носителот 2 парчиња/многу Сомот Накит Екранот Стојат САД$ 17.50 /многу
2 парчиња / многу
Нови пристигнување led осветлување кутија квалитет СТП светлина прстен кутија за накит прстен кутија, 50pcs/многу, Црна боја US$ 320.00 /многу
50 парчиња / многу
Без капак Накит, Прстени, Обетки Екранот Покаже Случај, Накит Екранот 2бр/многу 7 Rows Црна Организатор Фах Кутија , Бесплатен Превозот,JDB-3 US$ 17.80 /многу
2 парчиња / многу
Трговија на големо со Висок Квалитет 2 парчиња/7 многу Редови Црвен Накит, Прстени, Обетки Екранот Покаже Случај Организаторот Фах Кутија За Бесплатен Превозот,JDB-4 US$ 17.80 /многу
2 парчиња / многу

R

Додатоци на производи