.

.

Лист Форма Стакло Шишенцето & Прстен База поставите DIY Течни Прстени, стакло меур прстени, стаклено шише прстени, кои сакаат шише,

Лист Форма Стакло Шишенцето & Прстен База поставите DIY Течни Прстени, стакло меур прстени, стаклено шише прстени,

DEN 762.24
Од стока


ако имате било какви прашања,можете да ме контактирате.
можете да DIY Стакло pendant да neckalce,earing,прстен, може да се стави го следниот шарени микро Виножито да се пополни те стакло. ние, исто така имаат накит наоди во мојата продавница!
НОВО!! 100g шарени Самовила Tinny Монистра транспорт монистра Декорација на Накит се Пополни за Стакло Pendant (0.8-1mm) САД$ 12.30 /многу
100 грама / многу
"$15 исклучување по $150 цел" 12mm подлога бронза Прилагодливи Прстен Накит Наоди US$ 45.25 /многу
200 парчиња / многу
"$15 исклучување по $150 цел" Freeshipping!! 8мм Подлога Прстен Прилагодливи Прстен Наоѓање Nickle Доведе Free US$ 39.57 /многу
200 парчиња / многу
Freeshipping 100pcs/многу Пиштол Црна Подлога Прилагодливи Прстен Nickle Доведе Free US$ 33.35 /многу
100 парчиња / многу
Freeshipping 100pcs/многу Сребро Позлатен Прилагодливи Прстен Изработка на Накит Наоди US$ 33.35 /многу
100 парчиња / многу
"$15 исклучување по $150 цел" 10мм подлога база прилагодливи прст прстен наоди freeshipping US$ 45.78 /многу
200 парчиња / многу
"$15 исклучување по $150 цел" Freebleshipping!! злато позлатен Прилагодливи Прстен Накит Наоди 18mm US$ 37.67 /многу
500 парчиња / многу
Freeshipping!! 50bags Лишаи DIY ги Красат/Работи Стакло Покрие Купола Шишенцето Pendant US$ 23.38 /многу
50 парчиња / многу
Виолетова МИНИ Камен ги Красат Пополни Малата Чаша Шишенцето Шише/ Сакаат Шише НОВИ US$ 9.99 /многу
100 грама / многу
Розова Боја Самовила Рок Прашина Камен ги Красат Шишенцето Приврзоци/ Шишенцето Шише/ Сакаат Цевка 100gram US$ 9.99 /многу
100 грама / многу
Круг Ориз Уметност/Минијатурни Шишенцето Pendant& Прилагодливи Завртка Прст Прстен База со Круг Гумени Мат US$ 45.33 /многу
50 парчиња / многу
Превозот
Регионот
Превозот Агент
Обработка & Испорака
САД, Канада
Кина пост воздух mail
15-20days
Велика БРИТАНИЈА, IR, Западна европа
Кина пост воздух mail
15-25days
Европски
Кина пост воздух mail
15-25days
Блискиот Исток
Кина пост воздух mail
15-25days
Австралија, Нов Зеланд
Кина пост воздух mail
15-25days
Азија земја
Кина пост воздух mail
15-25days
Африка земјата
Кина пост воздух mail
20-35days.
Јужна Америка
Кина пост воздух mail
15-20days
Политика За Наплата
100% Пари Гаранција за враќање на секој објект. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа по вашиот прием на објектите. Целосна наплата вклучувајќи го и превозот ќе биде изречена во случај кога објектот не е како што е опишано. Надоместокот ќе биде донесена откако предметот беше вратен на оригинална состојба.
Купувачот Го Плати Превозот Цена
Продавачот Го Плати Превозот Цена
Фото Doc. Предвидено
Размена На Располагање
Комуникација
Не им се допаѓаат/несоодветни
Yes
Контактирајте со нас во 24hours
Промена на стилот или боја
Yes
Контактирајте со нас во 24hours
Испраќаат погрешна предмети или бои
Yes
Yes
Yes
Контактирајте со нас во 24hours
Квалитетот Проблем
Yes
Yes
Yes
Контактирајте со нас во 24hours
Вештачки Причина
Никој
Никој
Никој
Никој
Неприфатливо
Увозни Давачки
Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ние ќе се направи сите стоки, како подарок со ниска вредност. Ако во вашата земја се уште треба да се плати царина. Тоа е вашата чест и одговорност.
Повратни информации
Вашето задоволство е наша цел! Давање негативни или неутрални повратни информации е многу сериозен став и ние бидете сигурни дека ние може да го реши вашиот проблем пред да замине негативен фидбек. Се надеваме дека ви се допаѓа нашата предмети и да уживаат во шопинг и ние, исто така, се надевам дека ќе може да ни остави позитивен фидбек. Ви благодариме.

R

Додатоци на производи