.

.

Природен Камен Корални Монистра 3мм 4mm 5mm 6mm 8мм 9mm Црвени Корални Круг Монистра 15.5 Изберете Големина

Природен Камен Корални Монистра 3мм 4mm 5mm 6mm 8мм 9mm Црвени Корални Круг Монистра 15.5 Изберете Големина

DEN 238.00
DEN 297.60
-20 %
Од стока


ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА!
Материјал : Корални
Боја : Црвена
Големина : 3ММ 4 MM 5 MM 6 MM 8ММ 9 MM
Количина : 230 КОМПЈУТЕРИ 180 PCS 170 PCS 135 PCS 100 PCS 80 PCS
100% Пари Гаранција за враќање на секоја точка и Слободни Врати Превозот Ако Објектот не е како што е Опишано.
Најдобра Фабрика Цена.Најновиот Модел.
Плаќање ќе бидат објавени на добавувачот откако ќе потврдите дека сте ги добиле на производи.
ПРЕВОЗОТ
Бесплатен Превозот цел ќе биде испорачуван кина пост воздух mail.
Тоа ќе потрае 15-20 Работни Дена по се Пост.Понекогаш за царинска или времето проблем, тоа ќе се одложи неколку дена.
Кога ќе се направи една цел,ние ќе ја испрати на производи во рок од 2 до 5 дена.
Pls Забелешка :
Купувачот се одговорни за сите дополнителни царинската такса,давачки и даноци.
Поради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат
со Вистинските производи.Ве молиме да забележите тоа!! Ви благодариме
Се враќа
Ако имате било какви прашања,Pls обратете се до нас.Ние ќе рефундирање на парите Според различни услови.
Повратни информации
Вашето мислење е Навистина Важно за нас.
Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.
Ние ќе се потрудиме да го Реши секој Проблем и Provid ќе Најдобра Услуга.

R

Додатоци на производи