.

.

Бесплатен превозот!! 100pcs Месинг Метал Сребро Позлатен 13x18mm Cabochon Поставување Earring француски Leverback Куки со Празната База на Коцки

Бесплатен превозот!! 100pcs Месинг Метал Сребро Позлатен 13x18mm Cabochon Поставување Earring француски Leverback

DEN 1022.00
DEN 1136.16
-10 %
Од стока


Опис Состојба : 100% Нов Материјал : бакар(Олово ,Никел и Кадмиум Слободни) Големина : Години : се вклопуваат 18x25mm Боја : Пиштол црна Дел НЕ. : MZB17008 Забелешка :

R

Додатоци на производи