.

.

Пинк цвет 925 Сребрен Шарм за Жените заврши нараквици висок квалитет цвет слајд шарм Монистра за poesy DIY Накит AT57632

Пинк цвет 925 Сребрен Шарм за Жените заврши нараквици висок квалитет цвет слајд шарм Монистра за poesy DIY

DEN 214.00
DEN 267.84
-20 %
Од стока


Објектот Карактеристики : Марка 100% Сосема Нов Големина : се вклопува poesy нараквици Стил : Уникатно дизајниран розова кристал цвет слајд шарм Материјали :
кристал слајд шарм Пакет : 1 парче 1 opp вреќа

R

Додатоци на производи