.

.

Црвена ѕвезда 925 Сребрен црвено глеѓ Шарм за Жените заврши нараквици Со висок квалитет ѕвезда шарм Монистра за poesy DIY Накит AT57492

Црвена ѕвезда 925 Сребрен црвено глеѓ Шарм за Жените заврши нараквици Со висок квалитет ѕвезда шарм Монистра

DEN 252.00
DEN 315.84
-20 %
Од стока


Објектот Карактеристики : Марка 100% Сосема Нов Големина : се вклопува poesy нараквици Стил : Уникатно дизајниран црвена ѕвезда слајд шарм Материјали :
кристал слајд шарм Пакет : 1 парче 1 opp вреќа

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Метал
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
2g
Број На Модел На:
црвена ѕвезда
Тип:
poesy слајд шарм
Стил:
лизгачот шарм за poesy нараквици
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба
Име:
poesy слајд шарм
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
13mm
R

Додатоци на производи