.

.

Злато Боја 12x6mm Hummer Clasps За DIY Моден Додаток 100pcs Бесплатен Превозот

Злато Боја 12x6mm Hummer Clasps За DIY Моден Додаток 100pcs Бесплатен Превозот

DEN 260.00
DEN 305.76
-15 %
Од стока


Злато Боја 12x6mm Hummer Clasps За DIY Моден Додаток 100pcs Бесплатен Превозот
Спецификации
Големина : за 12x6mm
Боја : златна
Количина : 100pcs
Накит тип : clasps
Материјал : бакар, злато позлатен
Време на испорака : 3 дена
Плаќање
* Ние го прифаќаме други начини за плаќање. Можете да изберете на кој начин сакате да се плати!
* Ако сакате да се плати од страна на други начини, молам контактирајте ме преку е-пошта!
Пакет & Испорака
* Ние ќе испрати предмети, по што го гледаме на плаќање.
* Обично во една поли торба внатре, а потоа во тетрапак надвор.
* Ние ќе ви испратиме објект слободни од Кина Пост Воздух Mail( околу 10-20 работни денови за САД ) ;
* Ние исто така може да ви ги испрати предмети од страна на EMS ( околу 5 - 7 дена во САД ) ако треба.
* Следење број ќе биде дадено по предмети се испраќаат.
Политика На Враќање
* Враќање е прифатена на размена основа само ако објектот е избега.
* Ако стоката треба да биде неисправен по приемот, клиентот има до 3 дена од денот на приемот за размена на нова.
* Ставка мора да се врати во неговата оригинална и НЕИСКОРИСТЕНИ состојба.
* Купувачот е одговорен за враќање превозот цена.
Повратни информации
* Ние зависи од вашето задоволство да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
* Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.
* Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации. Ние ќе работиме со вас да го реши проблемот.
Злато Позлатен 6x6mm Пролет Тока За DIY Моден Додаток 100pcs трговија на Големо US$ 7.00 /многу
100 парчиња / многу
Трговија на големо 25pcs Пластични Алка Додаток За Темата Алка DIY, Извртени Алка DIY Наоди Бесплатен Превозот САД$ 10.96 /многу
25 парчиња / многу
Трговија на големо 24pcs(100cm/pc) 2,5 mm Ширина Плоштадот Кожа Канапи За Ѓердан што НИ$ 12.09 /многу
24 парчиња / многу
Трговија на големо 25m 5mm Црно Geguine Кожа Канапи За Ѓердан DIY Бесплатен Превозот САД$ 27.44 /многу
25 метри / многу
Трговија на големо 100 1.5 mm Црна Кожа Ѓердан Канапи За DIY Бесплатен Превозот САД$ 18.60 /многу
100 метри / многу
Моден DIY Додаток 10x4mm Висок Квалитет Завртка Затворач На Ѓердан 100pcs трговија на Големо US$ 8.23 /многу
100 парчиња / многу
Сребро Позлатен 12x6mm Clasps За DIY Моден Додаток 100pcs трговија на Големо US$ 6.37 /многу
100 парчиња / многу
Моден 18" Европската Легура Змија Синџир Ѓердан Одговара DIY 10pcs/Многу Бесплатен Превозот САД$ 19.31 /многу
10 парчиња / многу
Моден Сребро Стил Змија Синџир Mecklace 42cm Сребро Позлатен Hummer Затворач Ѓердан 12pcs/многу US$ 7.50 /многу
12 парчиња / многу
18" Модните рачно изработени Полимер Глина Бисери Ѓердан 10pcs/Многу Шарени Децата Ѓердан Бесплатен Превозот САД$ 16.40 /многу
10 парчиња / многу
Печатени Полимер Глина Алки Бесплатен Превозот, трговија на Големо 24pcs Цвет Мода Накит, Дете Алки US$ 13.14 /многу
24 парчиња / многу
Моден 10мм Кристал, Отворајќи Прилагодливи Shamballa Хривнија Мешавина Боја 12pcs промет на Големо со Бесплатен Превозот САД$ 32.09 /многу
12 парчиња / многу
Моден полимер глина нараквици бесплатен превозот, трговија на големо 20pcs круг глина мушка водат нараквици, Бохемски beaded нараквици US$ 14.40 /многу
20 парчиња / многу
19.5" Модните рачно изработени Полимер Глина Бисери Ѓердан Ѓердан 5pcs/Многу Бесплатен Превозот САД$ 18.37 /многу
5 парчиња / многу
Трговија на големо 12pcs 14mm Дрво Монистра Еластичен Нараквици Мода Дете Хривнија Бесплатен Превозот САД$ 9.29 /многу
12 парчиња / многу
Fahion Подарок Промоција 10мм Жолта Тиркизна Мушка Хривнија Еластичен Хривнија 12pcs/Многу Бесплатен Превозот САД$ 13.94 /многу
12 парчиња / многу

R

Додатоци на производи